SeLeN[A]sHLeY Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SeLeN[A]sHLeY Fan Club

SeLeNa GoMeZ & AsHLeY TisdaLe Fan Club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

$üper msn nickLeri-2

YazarMesaj
|-ösHnur-SeLeNa-|
♥SelenaCı AdMiNღ♥
♥SelenaCı AdMiNღ♥

$üper msn nickLeri-2 Empty
MesajKonu: $üper msn nickLeri-2   $üper msn nickLeri-2 Icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 11:43 pm

buyrun yine devam ediormm..!

Ne çok öğrndi bu gönüL ne çok söndü, ne çok yandı.. Her defasnda bu SoN sndı ama aLdndı.. ßu gönüL uyandı, bu sabah yndn b$Ldı..!

ßitmez dediğim her $ey bitti, gitmez dediğim herkesin gittiği gibi..

Nefret.. Nefret ediorum sndn!! Nefret edeceğim ismini söyLeyenLerden, senden bahsedenLerden.!!

SiLdim anıLarımdan seni.. Hiç merak etmiorum, sewio musun artık beni.. Kafam, ruhum, bedenim sensiz!! Eminim, mutLusundr ßnsiz..!

SnnLe ßen ßu Öykünün Kaybeden iki kahramanıyız.. SnnLe ßen Dünya Denen Cehennemde İki Garip YaLancıyız..!

öLdrecktm sni.. İncitecektim.. Unutacaktım.. Ama Lanet oLsn !! Kı ya ma dım!! Oysa ben seni sewmeLere doyamadım ..
Nèfrètè sevgidèn daha çøk güvènirim demiş Şeytan . . . Çünkü nèfrètin sahtèsi øLmaz!!!

ÄğLâ yârâLı kâLbîm hêpSî yâLân, ÄğLâ ß1r Ävµ¢ kûLdûr êLdê kâLân, ÄrtIk SâvrµLµp qîtSêndê rûzgârâ, ÄğLâ mâzîdîr $îmdî Sênîn ØLân..
sen dardaysan ben zordayim,sen atesdeysen ben kordayim,bir gun bu dunyadan goc edersen;bilki ben senden once ordayim!!!

yarimi alıp yanı ucuma bırakın ; kalbim yarım...

feri kaçmış iki göz birbirine sarılmış iki titrek dudaktan ibaret suratım yardım çağır kurtarır bedeni elbet birileri

tahammülsüzüm... dindirir acımı elbet bir melek!!!

beni sewmek için programlanma devrelerini yakarım şu an bilimsel aşığım bir kişi hariç herkese şaşığım...

acımasızca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yalnızlıklarımız...

dudaklarım kilitli hoşçakal bugün sende yolcusun dünlerimde sorgusun ve 24 lük yorgunsun gitte dinlen gidenlerle yarınım kapıda bekliyor ve son veda zamanı

aynalarda buğulu yüzünü göremes oldum ve iyimserlik matemimde sarıgül tuttum hayallerim yok oldu koyduğum yerde yoktu hiç biri...

tepelemesine çık sago omzuna yüklen kır kalbini ver eline...

unutma kurşun hergülümsediğinde bir kap ağlatır korkusuzluk sahipleri neden hep kemer arkasında silah taşır!!!

son doğum günümde kendime yeni bir ben aldım umarım kaderin bitiş çizgisinden uzağım tanrım umarım tanrım

ben rüzgarın aruz vezni sen kükürdü ancak sus karıncalandı kalp söyle bana nedir amaç...

esti geçti hayatımdan bin eser ve bn kader kazı kazan kazandığım bir adam ve bin keder

kalbin yalın hali bulutsuz ah şu mevsim deişmekte billur su kusursuz ruhum sensiz huzursuz

EN GÜZEL DENİZ GİDİLMEMİŞ OLANDIR. EN GÜZEL ÇOCUK DAHA BÜYÜMEDİ, EN GÜZEL GÜNLERİM SENİNLEDİR VE SANA SÖYLEMEK İSTEDİĞİM EN GÜZEL SÖZ DAHA SÖYLENMEMİŞ OLANDIR. SENİ SEVİYORUM
http://www.selenashley.forummum.com

$üper msn nickLeri-2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» $uper msn nickLeri..! KESİN GİRİN
» Msn Nickleri
» MSN NİCKLERİ -3 DEVAMM..!