SeLeN[A]sHLeY Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SeLeN[A]sHLeY Fan Club

SeLeNa GoMeZ & AsHLeY TisdaLe Fan Club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

DUYURU : KONU AÇMADAN ÖNCE BAKIN

YazarMesaj
Misafir
Misafir

DUYURU : KONU AÇMADAN ÖNCE BAKIN Empty
MesajKonu: DUYURU : KONU AÇMADAN ÖNCE BAKIN   DUYURU : KONU AÇMADAN ÖNCE BAKIN Icon_minitimeCuma Şub. 27, 2009 11:11 pm

YorumLarınızı Teşekkürlerinizi Yorumlar Bolumune Yazabılırsınız ..

En son KrahLicHe tarafından C.tesi Şub. 28, 2009 4:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
x!Emmy!x
♥ღAsHLeY & SeLeNa Mod ღ♥
♥ღAsHLeY & SeLeNa Mod ღ♥
x!Emmy!x

MesajKonu: Geri: DUYURU : KONU AÇMADAN ÖNCE BAKIN   DUYURU : KONU AÇMADAN ÖNCE BAKIN Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 2:28 pm

yha cnm bn anlamamış olabilirim biraz daha açarmısın çünkü ben şöyle düşündüm biraz garip bi fikir gibi geldi bana lütfen söylediklerim için bana kızmayın ama yorumlara açık olmalısınız...

bnce her üye her konuda paylaşım yapabilir neden bunu kısıtlıyorsunuz anlamadım ayrıca her yerin modu var sanıodum onlar sitenin düzenini sağlayamıolarmı? bn yinede formu doldurayım...

(Ama bnce bi forum sitesinde böle bi uygulama olmamalı zaten paylaşım yapmak için açıyoruz bu siteleri paylaşım bölümlerinin kısıtlanması bnce yanlış)

K.Adınız:EmoshDuff
Açmak İstediğiniz Konu:İmza avi istek resimler serbest bölüm anketler yarışmalar ashley tisdale (konu sayısı yazmamışsın bnde yazdım aklıma gelenleri elersin içinden)
Sabitmi Normal mi?:yerine göre konunun içeriğine bağlı
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: DUYURU : KONU AÇMADAN ÖNCE BAKIN   DUYURU : KONU AÇMADAN ÖNCE BAKIN Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 4:54 pm

Tamam Bir Değişiklik yapıyoruz .. forumdaki herkes Paylasım Yapabılır .Konu Açabilir Canım ..
Fakat Teşekkürleri Yorumlar Bölümüne yazabılırsınız

DUYURU : KONU AÇMADAN ÖNCE BAKIN
1 sayfadaki 1 sayfası