SeLeN[A]sHLeY Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SeLeN[A]sHLeY Fan Club

SeLeNa GoMeZ & AsHLeY TisdaLe Fan Club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Msn Nickleri

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Msn Nickleri   Msn Nickleri Icon_minitimeC.tesi Şub. 21, 2009 4:36 pm

çok özLedim seni eSmer yarim

Ben yar kendiMi biLdim biLeli bir sana a$ık sana deLi...

yasTayım hiç kimSe biLmiyor...

O arTık buz kaLpLi..='(

OmRümü OmRuNé NéFéSiMi NéFéSiNé KaTaYim GéL isMini DağLaRa TasLara YAzaYim GéLLL ..

Tek tesellim kadehler başka birşey istemez ssahoş etsin yeter ki rakı şarap fark etmez..

Hêr Gêcên Gùn ßirâz Dâha Aciyør Canim.Hêr Geçên Gùn ßirâz Daha Kân Kâybêdiyør HâyaLLêrim...

∂üηуα∂α вιяιηι ¢σк ƒαzℓα ѕєνє¢єкѕєм σ вєηιм öℓє¢єgιм кιşι σℓα¢αк...

>>>ιηѕαηℓαя gєçιуσя нαуαтıм∂αη...¢αηıм ∂є∂ιgιм...вєş ραяα єтмєѕ ιηѕαηℓαя....!!!<<< <

GiDene KaL déMek ZawaLLılaRa kaLana qit deMék TerßiyésizLeRe DönMeyene DöN demeK AciZLeRe HakedéNe YoL VeRMek Size YaKı$ıR

şekilli sözler
Bu gece YiNe Uyuyamadım Ya Da Öyle Sandım..Rüyalarıma Da Gelmiyorsun ArTık;hayalmihayatmı;Yanıldım! ...

Aşk Kalbimi Yakan Bir Volkan Gibidir En Sevdigim Tatlı kazandibidir :}

Başka bir bilgisayardan Messenger'da oturum açtınız.Yeniden oturum açmak için buraya tıkla(ßunu deneyin Arkadaşlar çok eqlenceli oluyo )

BeyNimdeKi Tek Güc oLan NefretiME Thank yoU… NefretiMi cekeMeyeN HerkeSe f*ck yoU

ßana okuLda 1 SaaTin 60 Dakika oLduğunu öğReTTiLer 1 DakikaNıN Da 60 Saniye oLduğunu öğReTTiLer amaSenSiz ßiR Dakikanın sonSuza Dek SüRDüğünü öğReTmeDiLer

Yoku$u ßen CıkTım YoL $eniN oL$un ZehiRi ßen IctiM $u $enin oL$un ßi tAne ßuLmu$$un HayıRLı oL$un ßi tAne dE ßenßuLdum HaßeRiN oLsun!!!

karaNLıqta aqLAdım ısıqta boyadıM qösLerimi KanLı yasıLarLa süsLedim sensizLiqi

ßana uMut ßaqLama ßen Topraqa Söz VErdim!

İnsanLarın gözLeri öyLe keLimeLerLe konu$ur ki diL onLarı teLaffuz edemez. . !

öLümden neden Korkacaqım ki ? ßen VArken O yOktur o qeLincede ßen oLmayacaqım..

qenc Ya$ımda kaLßimi a$k'a Dü$man Edemem.. ßeni ßiLirsin kararLıysam dünya Dursa Dönmem! Cok qeciktin Her$ey için Artık Vursanda öLmem!

:|KiM O GöZLeRiNDeKi YaBaNCı ?! Yakanı Bırakmaz Ellerim. . . Hani Ben oLaCakTıM Y A L A N C I:@ Başının TaCı !

ѕєи gσζυм∂єκỉ вỉя ∂αмℓα уαѕ σℓѕαу∂ỉи ѕєиỉ καувєтмємєκ ỉcỉи нỉc αğℓαмαζ∂ỉм..

вαиα '' ѕєиỉ ѕєvỉуσяυм '' ∂ỉує уαℓαи∂α ѕöуℓєѕєи вυ уαℓαиı ∂üиуαиıи вüтüи gєяcєκℓєяỉиє ∂єğỉşмєує яαζıуıм.

kan kaybedio hayatımcan çekişio hayallerim.yasamak zor gelio artıq bana.nerde hata yaptım die düşünüorum

bitiorum her nfste..NE HALİM VARSA GÖRDÜM!!..çOq kOştum Çoq yoruLdm..Ve simdi bnde dştüm....

αşк уσк σℓмυş αятıк ѕєνgι ιѕуαηℓαя∂α мυтℓυℓυк υzαкℓαя∂α кαℓıякєη нαιηℓιк νє уяıℓıкℓαя öη ρℓαη∂α

ναzgєçтιм вυgüη нєяşєу∂єη нαℓѕιz şυ кαℓвιм...çok üzüldüm.. Ağlamaktan Gözyaşlarım Kurudu...

нιçвιşєу ∂ιуєη вι ¢üмℓєηιη σятαѕıηα тєякє∂ιℓмιş вι кєℓιмєуιм...özηєѕιzzαмαηѕızzαя ƒѕızмєктυρѕυ zα∂я єѕѕιz....

уα вєη σкυℓυ σzℓє∂ιм кαя∂єѕιмммм ∂єℓιмιуιм вєη ηє∂єη σкυℓυмυ σzℓєуιм вєη αякα∂αѕℓαяιмι σzℓє∂ιмммм

нαуαт ∂α ƒιℓмℓєя gιвι σℓαмαz мıу∂ı؟ нєя şєу мαѕαℓѕı.. єкѕιкѕιz.. α¢ıѕı вιℓє ∂єğєяℓι..

İllede sen..sen..sen

dü$ündürdü yine beNi qözLerin...

unut beNi sevqiLim..ben unutmuyorum!

cennetLik duyquLarla ceheNNemde kaLdıM.Yandım..Yandım..yandım...!

anLadımki hiç kimse,Hiç kimse Sen deqiL=(
a$k aqına zamansız dü$Üyorum=(

ALINTIDIR

Msn Nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» $üper msn nickLeri-2
» MSN NİCKLERİ -3 DEVAMM..!
» $uper msn nickLeri..! KESİN GİRİN